poniedziałek, 30 marca 2015 13:04

Menedżer ds. Exportu Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Firma MetrumCryoflex jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych urządzeń i aparatury medycznej. Firma jest stabilnym partnerem biznesowym o światowym zasięgu, zapewniającym swoim klientom wysokie standardy obsługi oraz nowoczesne, innowacyjne produkty dopasowane do ich potrzeb oraz pełnego bezpieczeństwa pacjentów. Współpracownikom oferuje możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe, a za wkład w rozwój firmy docenienie, szacunek  i odpowiednie wynagrodzenie.

W związku z dynamicznym rozwojem  na rynku międzynarodowym poszukujemy kandydatów stanowisko: Menedżer ds. Exportu.

Miejsce pracy: Warszawa (Łomianki )

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii i rozwój sprzedaży na przydzielonych rynkach  zgodnie z polityką eksportową firmy.

Zakres obowiązków :

Realizacja aktywnej sprzedaży (B2B) pełnego portfolio produktów firmy obecnym i nowym klientom oraz ich bieżąca obsługa. Realizacja planów sprzedaży dotyczących ilości, wartości i rentowności działań handlowych. Doradztwo i nadzór nad realizacją kontraktów i ich raportowanie zgodne ze standardami firmowymi. Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje. Budowanie relacji biznesowych z klientami i efektywne nimi zarządzanie. Opracowywanie materiałów promocyjnych i nadzór nad strona. Prowadzenie prezentacji produktowych i związanych z nimi usług wobec dystrybutorów zagranicznych oraz środowiska medycznego. Prowadzenie szkoleń (m.in. na bloku operacyjnym) z zakresu użytkowania dostarczanego sprzętu oraz koordynacja działań serwisowych. Udział w międzynarodowych konferencjach i branżowych sympozjach naukowych. Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i branży.

Kogo szukamy :

  • osób kreatywnych, lubiących zmiany i podejmowanie wyzwań
  • osób potrafiących skutecznie i odpowiedzialnie realizować plany sprzedażowe
  • osób dla których praca to także pasja i rozwój a nie tylko grafik zleconych zadań
  • osób konsekwentnych, rozwiązujących problemy w sposób dyplomatyczny
  • osób czerpiących satysfakcję z kontaktów z ludźmi, partnerami biznesowymi

Wymagamy :

  • wykształcenia wyższego z zakresu  nauk biomedycznych/pokrewne
  • biegłej znajomości  j. angielskiego (min. poziom B)
  • doświadczenia w marketingu i /lub sprzedaży
  • znajomości rynku urządzeń /aparatury medycznej
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych i elastycznego czasu pracy
  • inicjatywy i konsekwencji w działaniu, doskonałej organizacji pracy
  • umiejętność biegłej obsługi komputera , pakietu Office
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowe atuty :

  • ukończone studia na  kierunku inżynieria biomedyczna i pokrewne
  • doświadczenie w sprzedaży laserów medycznych lub osprzętu laparoskopowego i endoskopowego
  • zainteresowanie medycyna innowacyjną lub praktyczne doświadczenie  w  marketingu i sprzedaży tego typu produktów
  • dobra znajomość dodatkowego języka/–ów obcych

Oferujemy :

  • pracę w  międzynarodowym środowisku na rynku innowacyjnego sprzętu medycznego
  • dużą samodzielność w sposobie realizacji celów sprzedażowych,
  • wynagrodzenie zasadnicze 6-8 kPLN,
  • atrakcyjny i nieograniczony kwotowo system wynagradzania za sukcesy
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe.

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI !

Jak aplikować :

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 13.04.2015r. załączając dokument CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny. Prosimy również o kontakt w przypadku pytań do oferty.

Dokumenty rekrutacyjne powinny zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę  Prosperitia z siedzibą w Warszawie .

Brak klauzuli jest jednoznaczny z wyłączeniem kandydata z rekrutacji. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną jedynie w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, mają Państwo prawo wglądu oraz ich  poprawiania.

Czytany 6224 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 marca 2015 13:09

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy