Studia z inżynierii biomedycznej

Dział Studia dedykowany jest dla uczelni, studentów oraz kandydatów na studia na kierunek Inżynieria Biomedyczna. Umożliwia przegląd oraz porównanie ofert dydaktycznych zarówno uczelni polskich jak i uczelni zagranicznych. Dodatkowo w dziale znajduje się cześć poświęcona organizacjom, kołom naukowym, stowarzyszeniom zrzeszającym badaczy, producentów, sympatyków oraz użytkowników inżynierii biomedycznej.

Zobacz:

Studia w Polsce

Inżynieria Biomedyczna - Studia w Polsce

Pierwszą uczelnią w Polsce która uruchomiła Inżynierię Biomedyczną jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Jednakże na dzień dzisiejszy można podjąć studia na tym kierunku w każdym większym mieście w Polsce. Pomimo, że kierunek na każdej uczelnie nosi taką samą nazwę poziom oraz oferty dydaktyczne różnią się od siebie w zależności od zainteresowań kadry prowadzącej zajęcia. Warto zwrócić na nie uwagę w trakcie wyboru uczelni.
Więcej o studiach w Polsce...

Studia za granicą

Inżynieria Biomedyczna - Studia za granicą

Dział w głównej mierze ma przybliżyć Państwu zagraniczne uczelnie na których istnieje możliwość podjęcia pełnowymiarowych lub okresowych (program Erasmus i inne) studiów z zakresu Inżynierii Biomedycznej. W związku z tym, iż w Europie i innych miejscach świata istnieje bardzo wiele uczelni, które oferują kierunek Inżyniera Biomedyczna nie jesteśmy w stanie wszystkich zamieścić i opisać. Jeżeli studiowali Państwo na takiej uczelni prosimy o informacje oraz zapraszamy do współpracy.
Więcej o studiach za granicą...

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna