wtorek, 20 lipca 2010 01:00

Asystent/ Koordynator Danych z Badań Klinicznych

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy :: Asystent/ Koordynator Danych z Badań Klinicznych, branża farmaceutyczna

Firma -
Kraj Polska
Miasto Warszawa
Sektor branża farmaceutyczna
Obszar
badania kliniczne, kontrola jakości danych medycznych
Typ pełny etat

Gwarantuje unikalną w Polsce ścieżkę rozwoju w badaniach klinicznych. Światowy koncern farmaceutyczny, lider w ochronie zdrowia, działający w oparciu o badania kliniczne, otwiera w Warszawie CENTRUM ZARZĄDZANIA DANYMI Z BADAŃ KLINICZNYCH o zasięgu międzynarodowym. Oznacza to możliwość wyboru w Polsce nowej ścieżki kariery dla osób pragnących rozwijać się w obszarze badań klinicznych.

Jeśli chcesz się rozwijać w firmie farmaceutycznej, szukasz alternatywy do stanowiska Monitora (CRA) lub Administratora (CTA) Badań Klinicznych, zależy Ci na pracy w międzynarodowym środowisku, aplikuj na stanowisko: Asystent/ Koordynator Danych z Badań Klinicznych, Nr. Ref.: DMC/WAW

Zadania:

  • Weryfikowanie i wprowadzanie do systemu danych z prowadzonych przez firmę badań klinicznych.
  • Identyfikowanie brakujących lub nieprawidłowych danych (zgodnie z otrzymanymi wytycznymi).
  • Kontrola jakości wprowadzanych danych; zapewnianie spójności oraz zgodności z formalnymi wymogami.

W miarę nabywania doświadczenia:

  • Generowanie zapytań do badaczy w celu wyjaśnienia nieprawidłowości i weryfikowanie otrzymywanych odpowiedzi.
  • Pełnienie roli koordynatora projektu: komunikacja z Monitorami oraz zagranicznymi Centrami
  • Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych, zapewnianie realizacji poszczególnych etapów projektu według założonego harmonogramu.
  • Udział w procesie zamykania bazy danych na końcowym etapie badania.
  • Wspieranie mniej doświadczonych członków zespołu.
  • Udział w projektach zwiększających efektywność Centrum.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarze zarządzania danymi z badań klinicznych ( Clinical Data Management ) dotąd niedostępnym w Polsce, ekskluzywnym obszarze badań klinicznych.
  • Udział w licznych szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznym zespole w ramach organizacji o doskonałej reputacji na rynku.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie: medycyny, farmacji, biologii biotechnologii, biostatystyki, , pielęgniarstwa, i innych nauk przyrodniczych, jak również informatyki i inżynierii biomedycznej
  • Zarówno studenci ostatniego roku jak i osoby z doświadczeniem zawodowym będą mile widziane.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegłości w posługiwaniu się komputerem oraz łatwości uczenia się nowych systemów i aplikacji komputerowych
  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji oraz zdolności do pracy pod presją czasu.
  • Optymizmu i ducha współpracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dk Executive Search sp. z o.o., ul. 1 Sierpnia 4, 02-134 Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Informujemy, że administratorem Państwa danych będzie dk Executive Search sp. z o.o., ul. 1 Sierpnia 4, 02-134 Warszawa. Otrzymane dane osobowe będą przekazywane innym spółkom dk Group tj. dk Selection sp. z o.o. (02-932 Warszawa, ul. Morszyńska 77), dk Career Online (02-903 Warszawa, ul. Powsińska 34, II p.), dk Human Resources (02- 134 Warszawa, ul. 1 Sierpnia 4) oraz potencjalnym pracodawcom dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Czytany 11831 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 lipca 2010 18:47

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy