czwartek, 11 marca 2010 01:00

Praktyki dla programisty w Siemens Healthcare

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Praktyki w Siemens Healthcare przy budowie aplikacji webowych i tworzeniu oprogramowania

Firma: Siemens
Kraj: USA
Miasto: Malvern
Sektor: inżynieria biomedyczna, informatyka
Obszar: projektowanie aplikacji webowych, tworzenie aplikacji medycznych
Typ: praktyka

Jako jeden z największych na świecie dostawców sprzętu medycznego, Siemens Healthcare przyczynia się do optymalizacji procesów w zakresie opieki zdrowotnej i lepszej opieki dla pacjentów. Około 49.000 osób, pracujących w firmie Siemens, odpowiedzialnych za integrację technologii medycznych, IT, usług i doradztwa w zakresie innowacyjnych rozwiązań udowodniło swoją przydatność i płynące z tego korzyści dla opieki medycznej. Aby lepiej wykonywać powierzone Nam zadania potrzebujemy ludzi nieprzeciętnych i kreatywnych.

Data rozpoczęcia praktyki: jak najszybciej
Czas trwania praktyki: 9 - 12 miesięcy

Twoje zadania i obowiązki:

  • Opracowanie aplikacji do użytku w następujących dziedzinach: przetwarzanie obrazów, sztuczna inteligencja, analiza danych statystycznych, analizy danych medycznych
  • Planowanie i monitorowanie witryn do obsługi badań klinicznych, analiza statystyczna wyników klinicznych
  • Praca z innych stażystami, inżynierami oprogramowania, naukowcami i menedżerami projektów w celu określenia, projektowania i wdrażania nowoczesnych zastosowań w medycynie

Twój profil:

  • Informatyka
  • Zarządzanie Systemami Informatycznymi
  • Inżynieria Biomedyczna

Twoje umiejętności:

  • Umiejętność programowania i projektowania aplikacji
  • Mocne zainteresowanie w budowaniu aplikacji opartych o Java
  • Doświadczenie w pracy z Google Web Toolkit (GWT)
  • Doświadczenie związane z SQL, Bazami danych, C++, C#
  • Dodatkowo: Python, Pearl, Matlab
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, zdolności adaptacyjnych i motywacja
  • Dobre pisemne i ustne umiejętności komunikacji w języku angielskim

Dodatkowe informacje...

Czytany 5438 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 kwietnia 2010 11:37

1 komentarz

  • Link do komentarza James niedziela, 07 lutego 2016 02:12 napisane przez James

    I blog often and I really appreciate your content.
    Your article has really peaked my interest. I'm going to bookmark your site and keep checking for new details about once a week.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy