Wydrukuj tę stronę
środa, 03 listopada 2010 01:00

Praca, Serwisant ds. aparatury rentgenowskiej (RTG) na terenie Polski

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy - Serwisant ds. aparatury rentgenowskiej (RTG) na terenie Polski

Firma: KOSMED
Kraj: Polska
Miasto: Kielce
Sektor: dystrybucja sprzętu medycznego
Obszar: sprzedaż sprzętu medycznego, aparatura rentgenowska RTG
Typ: etat

KOSMED jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce sprzętu medycznego produkowanego przez firmę ESAOTE, ITALRAY, QUANTA SYSTEM oraz VESER LIPO. Sprzedajemy: Ultrasonografy stacjonarne i przenośne, Aparaty EKG, zestawy do prób wysiłkowych, Rezonanse magnetyczne ortopedyczne, Mammografy, Aparaty RTG: przewoźne,  z ramieniem C,  analogowe i cyfrowe, ze zdalnym sterowaniem analogowe i cyfrowe (telekomando) oraz kompaktowy aparat RTG cyfrowy typu telekomando, Lasery Medyczne QUANTA SYSTEM - multidyscyplinarne zastosowanie.

Podstawowe zadania:

  • Nadzór nad utrzymywaniem sprawności aparatury RTG
  • Wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów okresowych aparatury RTG
  • Szkolenie personelu medycznego z obsługi aparatów RTG

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie budowy sprzętu RTG
  • prawo jazdy kat. B ? doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • wysoka kultura osobista oraz silna motywacja do pracy
  • odpowiedzialność, umiejętność zarządzania własnym czasem
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Firma zapewnia:

  • możliwość rozwoju i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracy w młodym i szybko rozwijającym się zespole
  • podstawowe narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop, samochód służbowy

Dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem należy przesyłać poprzez portal Inżynieria Biomedyczna z dopiskiem "Serwis RTG".

Czytany 7516 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 listopada 2010 22:15

Artykuły powiązane

4 komentarzy