Wydrukuj tę stronę
sobota, 06 marca 2010 01:00

Praca, pracownik działu marketingu i sprzedaży

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy - Pracownik działu marketingu i sprzedaży u producenta implantów ortopedycznych i urządzeń medycznych.

Firma: Medgal
Kraj: Polska
Miasto: Białystok
Sektor: ortopedia
Obszar: implanty ortopedyczne, urządzenia medyczna
Typ: etat

W związku z intensywnym rozwojem nasza Firma ? ogólnopolski lider rynku zaopatrzenia ortopedycznego, poszukuje osoby na stanowisko: pracownik działu marketingu i sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • obsługa wysyłek z magazynu wyrobów gotowych
  • kontakt telefoniczny z klientami
  • utrzymanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność budowy relacji z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w magazynie wyrobów gotowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych

Czytany 10101 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 marca 2010 17:26

Artykuły powiązane

19 komentarzy