Medipment- medical equipment. no limits.
Firmy biomedyczne - Firmy biomedyczne na świecie

MedipmentPortal powstał w 2009 roku i jest projektem realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, pod nazwą "Rozwój e- usług poprzez utworzenie portalu produktów medycznych adresowanego do sektora służby zdrowia i jego otoczenia". Jego zadaniem jest dostarczanie jak najszerszej i najdokładniejszej informacji na temat sprzętu medycznego.

W bazie jest obecnie około 17 tysięcy pozycji z oferty firm z Polski i zagranicy- łącznie ponad 320 jednostek. Pośród nich są także giganci tacy jak Siemens, Philips, czy Toshiba. To pierwszy na świecie tak obszerny katalog internetowy produktów tej branży. W biurze zatrudnionych jest 7 osób, ale w pracę zaangażowanych jest znacznie więcej specjalistów, w tym informatyków i prawników specjalizujących się w zamówieniach publicznych. Obecnie firma radzi sobie świetnie, a jedyne czego jej trzeba, to rąk do pracy- na wprowadzenie do bazy danych czeka kilkadziesiąt tysięcy nowych produktów.

Choć firma działa od roku, jej dokonania już zostały nagrodzone wyróżnieniem w konkursie Mikroprzedsiębiorstwo Roku, organizowanym przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.

Rosnąca popularność, to dopiero początek pracy do wykonania na stronie. Zachęcamy do podjęcia współpracy z medipment.pl. Praktyki polegają na uposażaniu danego działu na stronie, co wymaga znalezienia, posegregowania w poddziały i opisania szczegółowej specyfikacji każdego dostępnego na rynku urządzenia z tej dziedziny medycyny- płynąca z pracy wiedza czyni z praktykanta eksperta w opracowywanym obszarze.

 

Najczęściej wyświetlane firmy biomedyczne

 • Boston Scientific
  Boston Scientific Corporation działa w obszarze badań nad rozwojem, produkcji oraz sprzedaży aparatury medycznej wykorzystywanej w medycynie interwencyjnej, w tym kardiologii, neuromodulacji, elektrofizjologii, kardiochirurgii, angioplastyce, endoskopii, onkologii, urologii oraz ginekologii.
  w Giganci inżynierii biomedycznej Czytaj dalej...
 • Stryker
  Stryker Corporation jest liderem na światowym rynku ortopedycznym i jedną z największych korporacji branży medycznej. Oferta firmy Stryker obejmuje szeroką gamę produktów do rekonstrukcji stawów, systemy zespalania kości, systemy stabilizacji kręgosłupa i implanty twarzo-czaszki, ortobiologię, instrumenty i napędy chirurgiczne, nawigację…
  w Giganci inżynierii biomedycznej Czytaj dalej...
 • Philips Healthcare Polska
  Firma Philips wiedzie światowy prymat wśród firm produkujących systemy wykorzystywane w opiece zdrowotnej. Obecnie Philips jest drugim pod względem wielkości producentem diagnostycznych urządzeń medycznych na świecie, a w wielu innych obszarach biznesowych - globalnym liderem.
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...
 • FARUM S.A.
  Warszawska spółka FARUM (skrót od Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych) powstała w 1993 roku, poprzez połączenie firm, których tradycja sięga jeszcze XIX wieku. FARUM S.A. jest obecnie jednym z największych krajowych producentów i dostawców sprzętu medycznego. Oferta firmy obejmuje…
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...
 • Dräger Polska
  Dräger Polska Sp. z o. o. jest jednym ze 190 oddziałów handlowych i serwisowych firmy Dräger Medical AG & Co. KG. Sama firma Dräger Medical AG & Co. KG jest zaś przedsiębiorstwem typu joint venture pomiędzy Drägerwerk AG i Siemens…
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2020 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna