Elektronika i Elektromedycyna
Firmy biomedyczne - Firmy biomedyczne na świecie

Firma EiEFirma Elektronika i Elektromedycyna została założona w Otwocku, w 1986 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją urządzeń do fizykoterapii. Początkowo była to aparatura do elektroterapii. Oferta firmy była stopniowo rozszerzana. W kolejnych latach wprowadzono do produkcji urządzenia do magnetoterapii oraz biostymulatory laserowe.

W zakresie terapii prądem elektrycznym firma EiE dostarcza na polski rynek aparaty do elektroterapii prądami interferencyjnymi, prądami diadynamicznymi, prądami stałymi (galwanoterapia), oraz łączące ich funkcje uniwersalne aparaty do elektroterapii. Dla potrzeb magnetoterapii EiE wytwarza urządzenia o zdefiniowanych programach zabiegowych, wyposażone w odpowiednio wyprofilowane aplikatory. Produkowane biostymulatory laserowe wykorzystują lasery emitujące promieniowanie podczerwone i czerwone w 3 zakresach. Firma oferuje dla nich kilka rodzajów sond odpowiednich do terapii konkretnego typu.

Przedsiębiorstwo zapewnia gwarancyjny i pogwarancyjny serwis swoich produktów - w certyfikowanym punkcie serwisowym lub w siedzibie firmy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości produktów firma wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normami ISO9001 i ISO13485. Produkty firmy EiE zostały poddane ocenie zgodności z dyrektywą 93/42. Jako jeden z pierwszych polskich producentów urządzeń do magnetoterapii i elektroperapii, firma EiE uzyskała prawo do oznakowywania swoich produktów znakiem zgodności CE.

 

Najczęściej wyświetlane firmy biomedyczne

 • Boston Scientific
  Boston Scientific Corporation działa w obszarze badań nad rozwojem, produkcji oraz sprzedaży aparatury medycznej wykorzystywanej w medycynie interwencyjnej, w tym kardiologii, neuromodulacji, elektrofizjologii, kardiochirurgii, angioplastyce, endoskopii, onkologii, urologii oraz ginekologii.
  w Giganci inżynierii biomedycznej Czytaj dalej...
 • Stryker
  Stryker Corporation jest liderem na światowym rynku ortopedycznym i jedną z największych korporacji branży medycznej. Oferta firmy Stryker obejmuje szeroką gamę produktów do rekonstrukcji stawów, systemy zespalania kości, systemy stabilizacji kręgosłupa i implanty twarzo-czaszki, ortobiologię, instrumenty i napędy chirurgiczne, nawigację…
  w Giganci inżynierii biomedycznej Czytaj dalej...
 • Philips Healthcare Polska
  Firma Philips wiedzie światowy prymat wśród firm produkujących systemy wykorzystywane w opiece zdrowotnej. Obecnie Philips jest drugim pod względem wielkości producentem diagnostycznych urządzeń medycznych na świecie, a w wielu innych obszarach biznesowych - globalnym liderem.
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...
 • FARUM S.A.
  Warszawska spółka FARUM (skrót od Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych) powstała w 1993 roku, poprzez połączenie firm, których tradycja sięga jeszcze XIX wieku. FARUM S.A. jest obecnie jednym z największych krajowych producentów i dostawców sprzętu medycznego. Oferta firmy obejmuje…
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...
 • Dräger Polska
  Dräger Polska Sp. z o. o. jest jednym ze 190 oddziałów handlowych i serwisowych firmy Dräger Medical AG & Co. KG. Sama firma Dräger Medical AG & Co. KG jest zaś przedsiębiorstwem typu joint venture pomiędzy Drägerwerk AG i Siemens…
  w Firmy biomedyczne w Polsce Czytaj dalej...

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2020 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna